Laipni lūgti Latvijas VW Golf kluba mājaslapā!

Esam veiksmīgi aizvadījuši sezonas atklāšanas pasākumu!

Pasākuma dalībnieku kopskaits: 34 auto un 74 personas

Pasākuma ietvaros apmeklējām Līgatnes "bunkurus", pamielojāmies Cēsu kafejnīcā "Solo" un aplūkojām Liepas pagasta alas "Mazā Ellīte".

Noslēgumā tradicionālā fotosessija. Gaidām bildes no foto mākslas lietpratējiem. Tās būs pieejamas jaunās mājaslapas galerijas sadaļā.

Paldies visiem par dalību pasākumā!

Kas ir Latvijas VW Golf klubs?

VW Golf klubs ir VW Golf markas entuziastu klubs, kurš savas gaitas uzsāka 1998.gadā.

2000.gada 1.augustā norisinājās kluba prezentācija plašākai publikai Biķernieku kompleksajā sporta bāzē.

Klubs ir balstīts uz patiesiem vw Golf markas entuziastiem, kuri attiecīgās markas auto ir izvēlējušies tās daudzpusības dēļ.

Kluba biedru rindās sastopami vw Golf gan ar sakoptu "stock" izpildījumu, gan nopietnām pārbūvēm, kuru ir pratuši novērtēt nu jau Latvijā plašu popularitāti ieguvuši žurnāli, to pārstāvji, citi auto klubi, oficiālie vw dīleri, kā arī ārvalstu pārstāvji.

Kluba stratēģija attiecībā uz biedru sastāvu nav kvantitāte, bet gan kvalitāte. Un tas ne tikai attiecas uz automobiļiem, bet arī uz pašiem biedriem. Līdz ar to kluba rindas papildina īpaši, fanātiski vw Golf lietotāji, par ko viennozīmīgi varam saukt "vw Golf kluba" esošos biedrus.

Kopš 2010.gada vw golf klubs laipni aicina savās rindās arī vw jetta, vw vento un vw bora īpašniekus.

Kopš 2012.gada Latvijas VW Golf klubs rīko Baltijas VW Festivālu, kurš nu jau uzņēmis apgriezienus un šogad norisināsies 4. reizi Ventspilī, Ventspils piejūras kempingā.